Poskytujeme kompletní služby v oblasti lití betonu

Ukázky naší práce

Poskytujeme kompletní služby v oblasti lití betonu - vylití základových desek, vylití pasů, vylití ztraceného bednění, věnců, stropů, vylití podlah dílen, garáží, bazénů, průmyslových objektů atd.

Jak pracujeme

Dodávku betonu na místo realizace zajistíme. Pokud objednavatel preferuje vlastní materiál, může si dodávku betonu zajistit sám. Beton se na místo dopravuje čerpadlem s hadicemi. Tento způsob dopravy je šetrný k okolí a umožňuje rychlou a profesionální realizaci. Vždy preferujeme osobní kontakt s investorem přímo na stavbě. Náš technik přesně zaměří místo realizace, zkontroluje připravenost stavby a probere všechny podrobnosti tak, aby realizace byla bezproblémová a podle přání zákazníka. V případě zájmu nás kontaktujte.

DÁLE ZAJIŠŤUJEME BETONOVÉ POTĚRY

Betonová směs je připravena pomocí dieselového mixokretu přímo na stavbě a pomocí čerpadla je dopravena na místo pokládky. Výhodou je, že směs lze pomocí čerpadla a hadic šetrně vůči rozvodům dopravit jak do velké vzdálenosti, například 120m, tak i do velké výšky např. do 24. patra.

Podlaha může být na základě přání zákazníka upravena i do spádu, což se může hodit - terasy, bazény atd.

A také nabízíme kompletní realizace zakázek na zemní práce